Overslaan en naar de inhoud gaan

Internet of Things Onze partners

Sinds 2002 werken we samen met een aantal erkende Machine-to-Machine specialisten. Onze partners kunnen u helpen bij het installeren van een oplossing die perfect voldoet aan de noden van uw bedrijf.

Ons doel?

Dat is om kwaliteit te leveren. Daarom heeft Orange samenwerkingsakkoorden afgesloten met een aantal M2M-specialisten in België. Zoekt u een Machine-to-Machine oplossing voor anti-diefstal, mobiele betalingen of om uw voertuigen in real time te volgen? Kies de categorie die het beste overeenstemt met uw behoeften en ontdek welke Orange-partners u het beste kunnen helpen.

Bent u KMO of grote bedrijf en hebt u een M2M-oplossing nodig ?

Bent u een leverancier en zoekt u een partner voor uw Machine-to-Machine materiaal ?

Uw Machine-to-Machine applicaties hebben nood aan een industriële modem.

Maak een afspraak

Bent u op zoek naar een goede partner?

De belangrijkste Belgische spelers in dit segment zijn Gemalto/Cinterion/Siemens, Sierra Wireless/ Wavecom/Sagemcom en Telit met hun respectieve plaatselijke dealer TWC, MCS, Alcom en Rutronik.

Geïnteresseerd Neem contact met ons op

Hulp nodig bij het maken van uw keuze?

Wenst u meer inlichtingen of kunt u wel wat goede raad gebruiken? Neem contact op met een van onze Business Advisors

Contacteer mij

Hallo, geïnteresseerd 
in ons aanbod?

Welkom bij
Orange.

Bedankt voor uw interesse, zullen we een afspraak inboeken?

Contacteer ons

Ik heb een vraag of klacht

Een adviseur belt je terug.